4 бутона, които управляват телевизора.
Фабрично програмирани да управляват 80% от телевизорите на българския пазар- LG, SAMSUNG, SONY, PHILIPS, VESTEL, NEO ....а
Бързо и лесно ръчно обучаване на бутоните от оригиналното дистанционно на телевизора.
Можете да контролирате телевизора и приемника с едно дистанционно.
Дистанционното за Bulsatcom разполага с функция, която позволява копирането на основните функции на дистанционното на телевизора. Така контролирате приемника и телевизора с едно дистанционно.
Само бутоните в сектор TV от дистанционното на приемника могат да копират функциите на бутоните от дистанционното на телевизора. Останалите бутони се използват за управление на приемника.
Има 4 бутона, с които управлявате телевизора. TV/AV, VOL+, VOL- и Power - с тези бутони можете да управлявате Вашия телевизор.
Препоръчително е да се копират функциите на бутони TV/AV, VOL-, VOL+ и Power, идентични с надписите на дистанционното.
Подходящ за всички модели сателитни приемници на оператора Булсатком
ZHD100
ZHD-200
ZHD-210
STB-S100
STB-S200
STB-S202
STB-S300
DL-STB-S1000
DL-STB-S1002
Fusion
Beacon
GM-100
Beacon BSK2020-01
Единственото дистанционно, което Ви е необходимо.
0878515915